Teambuilding na kolech - nabídka pro firmy

Jestli hledáte aktivní formát teambuildingu v Praze a laser game nebo bowling vás už nebaví, vyzkoušejte teambuilding na kolech! Nabízíme dvě možnosti: pohodový formát na elektrokolech, který zvládnete i bez kapky potu ve formálním oblečení, nebo sportovnější zážitek pro týmy, kteří si chtějí užít gravelovou vyjížďku na prémiových kolech od italské značky 3T Bike.

Pohodová vyjížďka se zastávkou na něco dobrého
1. Firemní cyklovýlet na elektrokolech

Teambuilding je vhodný pro ty, kteří chtějí aktivně strávit čas se svými kolegy, projet se v pohodovém tempu krásnou přírodou a užít si srandu na elektrokolech. Zároveň tak pro ty, kteří neříkají ne dobrému jídlu a pivu, protože po cestě vás bude čekat zastávka v některé z našich poctivě vytipovaných restaurací v okolí Prahy. 

Pokud si přejete před výletem pochutnat na něčem větším, rádi vám zajistíme snídani nebo brunch v nedalekém Bistro Karel. Po vyjížďce pak můžete ochutnat servírovanou večeři nebo se nechat unést Karlovou fenomenální hostinou. Karel je rodinné bistro v divoké zahradě, které vám nabídne široký výběr včetně výborné kávy, osvěžujících fermentovaných limonád, domácího pečiva a lahůdek z koloniálu. Vše to doplňuje příjemný interiér, ve kterém voní čerstvý chléb.

Maximální kapacita teambuildingu je 16 lidí, minimální počet lidí 5. Cena varianty teambuildingu začíná na 1 490 Kč / osoba.

Co na vás v rámci teambuildingu čeká:

Aktivně strávený den na prémiových kolech značky 3T
2. Premium gravel ride pro fajnšmekry

Teambuilding je vhodný pro ty, kteří chtějí aktivně strávit čas se svými kolegy, šlápnout do pedálů a projet se v rychlejším tempu na gravel kolech.

Před vyjížďkou bude v Kolovně připraven coffee break či pokud budete chtít nabrat více síly, rádi vám zajistíme snídani nebo brunch v nedalekém Bistro Karel. Po vyjížďce si pak můžete dopřát servírovanou večeři nebo se nechat unést Karlovou fenomenální hostinou. Karel je rodinné bistro v divoké zahradě, které nabízí široký výběr včetně výborné kávy, osvěžujících fermentovaných limonád, domácího pečiva a lahůdek z koloniálu. Příjemný interiér navíc provoní čerstvý chléb.

Maximální kapacita teambuildingu je 8 lidí, minimální počet lidí 5. Cena varianty teambuildingu začíná na 1 290 Kč / osoba.

Co na vás v rámci teambuildingu čeká:

Máte zájem o jinou firemní akci u nás?