Nenechte svou další akci na náhodě

Překvapte své zaměstnance nezapomenutelnou akcí v jedinečném industriálním prostředí nebo zorganizujte výstavu či workshop přesně podle vašich představ. Areál bývalého Trojského pivovaru má osobitý charakter, během akce zde jednoduše ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste téměř v centru města. Genius loci tu je prostě cítit na každém rohu. Uspořádejte u nás akci a přesvědčte se o tom sami!

Typy vhodných akcí v Kolovna ZOOně:

Plocha k pronájmu o rozloze 2 000 m²

V rámci areálu Kolovna ZOOna je k dispozici pronájem venkovního prostoru o celkové rozloze 2 000 m². Areál tvoří tři zóny: zatřešená hala ohraničená kovovou konstrukcí, asfaltový dvůr a příruční sklad vhodný jako zázemí pro akce. V rámci nájmu lze využít i další části venkovního prostoru. Maximální kapacita areálu je 500 návštěvníků. Z technických a provozních důvodů není možné pronajmout vnitřní prostory budovy pivovaru.

V cene pronájmu nabízíme:

Kolovna ZOOna - více než jen základna pro cyklisty

Součástí areálu Kolovna ZOOna je i cyklistická prodejna Kolovna umístněná v přední části budovy starého pivovaru. V rámci budovy se nachází kancelářské prostory, které nejsou přístupné pro veřejnost. Ve venkovním prostoru je podél zdí umístěno 6 modulů parkovacích a dobíjecích stanic pro kola a elektrokola.
V areálu rovněž najdete i venkovní dětský koutek a komunitní zahradu, určenou pro věřejnost.

Součástí areálu jsou:

Prohlédnete si Kolovna ZOOnu zblízka

Máte zájem o pronájem venkovního areálu?