Společně najdeme odpovědi na všechny vaše dotazy

Shrnuli jsme pro vás na jedno místo nejčastější dotazy, které vás v souvislosti s pronájmem areálu zajímají. Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Potřebujete více informací pro Vaši plánovanou akci? Napište nám e-mail nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme!

Jak mohu provést rezervaci?

Rezervace areálu je možná prostřednictvím online formuláře na našem webu. Pro přímý přístup k rezervačnímu formuláři klikněte zde: Online rezervační formulář.

Jak dlouho dopředu je třeba rezervovat areál?

Doporučujeme rezervovat areál Kolovna ZOOna co nejdříve, aby byla zajištěna dostupnost pro vámi požadovaný termín. Termíny se mohou rychle vyprodávat, zejména v období hlavní sezóny: duben - září.

Jak se provede závazná rezervace a jak se platí záloha?

Při závazné rezervaci vystavujeme zálohovou fakturu ve výši 50 % ceny pronájmu. Tímto krokem si zajistíte rezervaci požadovaného termínu.

Je možné si zajistit catering?

Ano, je možné si zajistit vlastní catering. Dále nabízíme možnost spolupráce s Únětickým stánkem nebo nedalekým bistro Karel. Pro více informací navštivte Bistro Karel.

Jaká je kapacita areálu?

Areál Kolovna ZOOna má kapacitu až pro 500 osob.

Jaké prostory jsou k dispozici k pronájmu?

K pronájmu nabízíme pouze venkovní část areálu.

Je možné pronajmout pouze část areálu?

Ano, pro menší akce je možné si pronajmout pouze část areálu. Pro více informací nás kontaktujte.

Proč není možný pronájem vnitřních prostor?

Vnitřní část bývalého Trosjkého pivovaru je zrekonstruovaná a využívána jako Kolovna prodejna a kanceláře. Další části objektu zatím nejsou zrekonstruovány a nejsou veřejnosti přístupné.

Kolik parkovacích míst je k dispozici v areálu?

Maximální kapacita parkovacích míst v areálu je 10. Další parkování je možné v těsné blízkosti areálu na parkovišti ZOO Praha (parkování zpoplatněno).

Je v areálu sociální zařízení?

Ano, areál disponuje sociálním zařízením odpovídajícím maximální kapacitě areálu.

Je v areálu omezena hudba? Noční klid?

Ano, vzhledem k blízkosti ZOO Praha a rezidence Trosjký Mlýn, striktně dodržujeme noční klid. Živé koncerty, DJ a podkresová hudba nejsou po 22. hodině povoleny.