3R4A5089

Nenechte svou další akci na náhodě

Překvapte své zaměstnance nezapomenutelnou akcí v jedinečném industriálním prostředí nebo zorganizujte výstavu či workshop přesně podle vašich představ. Areál bývalého trojského pivovaru má osobitý charakter, během akce zde jednoduše ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste téměř v centru města. Genius loci tu je prostě cítit na každém rohu. Uspořádejte u nás akci a přesvědčte se o tom sami!

Firemní akce / Teambuilding

Lokální trh / Launch produktu

Workshop / Přednáška

Výstava / Exhibice

pronajem_side_2

Využijte až 2 000 m² k pronájmu

Areál nabízí zastřešený prostor o rozloze 792 m², který je ideální pro pořádání akcí jako jsou firemní akce, lokální trhy, workshopy nebo výstavy. Kromě toho disponuje také nezastřešeným asfaltovým dvorem a prostorem ohraničeným kovovou konstrukcí, které mohou být využity pro různé účely. V areálu najdete Showroom Jaromír, který lze využít jako skladové zázemí pro vaše akce.

Zastřešený eventový prostor o rozloze 792 m²

Nezastřešený asfaltový dvůr 675 m²

Prostor ohraničený kovovou konstrukcí

Showroom Jaromír (zázemí pro akce 100 m²)

pronajem_arealu_side_3

Pronajměte si areál se vším všudy

Pronájem našeho areálu nabízí nejen krásné prostředí pro pořádání vaší akce, ale také veškeré vybavení, které byste mohli potřebovat. Areál disponuje 100 místy k sezení, rautovými stoly a zábařím, houpacími sítěmi, ohřívacími plynovými lampami či projekčním plátnem. Všechny tyto prvky spolu tvoří dokonalou kombinaci pro uspořádání nezapomenutelné události v historickém objektu Trojského pivovaru.

100 míst k sezení

Rautové stoly a zábaří

Projekční plátno

Ohřívací plynové lampy

Houpací sítě

pronajem_arealu_side_4

Prozkoumejte náš areál

Kolovna ZOOna je mnohem víc než velká plocha pro vaše akce! Areál disponuje cyklistickou prodejnou umístněnou v starém Trojském pivovaru, půjčovnou kol a elektrokol, dobíjecí stanicí pro elektrokola, dětským hřištěm a stánkem s občerstvením, kde si můžete dopřát osvěžující čepované pivo z Únětic nebo jiné drobné pokrmy. Navštivte nás a prozkoumejte vše, co naše lokalita může nabídnout!

Cyklistická prodejna Kolovna

Půjčovna kol a elektrokol

Dobíjecí stanice pro elektrokola

Street food (bistro / pivovar Únětice)

Dětské hřiště

Máte zájem uspořádat event v Kolovna ZOOně?

Prozkoumejte Kolovna ZOOnu

Kolovna ZOOna nabízí pro uspořádaní vašich akcí mnohem víc než velký prostor. Genius loci starého Trojského pivovaru, pokojné proudy Vltavy poblíž cyklostezky A2, půjčovna kol nabitá nejlepšími kolami a elektrokolami, zoologická zahrada a další zajímavosti, které najdete v jejím okolí.

Trojský pivovar

Historická budova Trojského pivovaru - kulturní památka, která je součástí areálu Kolovna ZOOna, dodává celému místu kouzelný nádech.

Botanická zahrada

Nabízí tisíce druhů rostlin na více než 20 hektarech, včetně historických skleníků. Je ideálním místem pro milovníky přírody, vzdělávání a zážitky v přírodě.

Půjčovna kol

V areálu je k dispozici cyklistická půjčovna s širokou nabídkou všech typů kol - sportovní kola a elektrokola, gravely, městská elektrokola. 

Zoologická zahrada

Nachází se v bezprostřední blízkosti areálu, nabízí 500 druhů zvířat, prohlídky s průvodcem a spoustu dalších aktivit pro celou rodinu. 

Trojský zámek

Zámek, který je považován za nejkrásnější barokní památku, vás okouzlí jak svým interiérem, tak zároveň rozsáhlou francouzskou zahradou.

Cyklostezka A2

Na kole, bruslích nebo pěšky se zde můžete napojit na nejoblíbenější cyklostezku A2 vedoucí podél Vltavy z Vraného až do Bohnic. 

Firemní akce

Řešíte oslavu výročí vaší firmy nebo zážitkový teambuilding? Překvapte své zaměstnance industriálními prostory starého trojského pivovaru a uspořádejte firemní akci v Kolovna ZOOně.

Lokální trh

Podělte se s ostatními o své tvořivé nebo pěstitelské úspěchy a uspořádejte lokální market. Kolovna ZOOna je ideální místo, které v souladu s okolní přírodou vytvoří tu pravou harmonii.

Workshop

Chcete uspořádat nezapomenutelný workshop nebo přednášku, ale stále hledáte ideální prostor? Nabízíme rozsáhlé venkovní prostory včetně plochy pro videoprojekci pro prezentaci vašeho obsahu.

Výstava

Uspořádejte nezapomenutelnou výstavu uměleckých děl nebo představení nového produktu. Kolovna ZOOna s rozsáhlou venkovní plochou s industriálním nádechem je ten správný prostor pro vaši prezentaci.